Urlop z partnerem czy z kumpelą?

Wakacje z partnerem lub z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi wariaccy oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – walory
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu bądź też pokrewnych okolicznościach – wiele osób kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, że macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To również całe bezlik doskonałego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w końcu towarzysze są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak czasami wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dosadne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o perfekcyjnie gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.